logo

Продажба на Big Bolt во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Big Bolt со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Big Bolt

1.0-12 UNJF-3AX7.0

SOCKET HEAD CAP SCREW

DIN 931, 8.8

Schrauben nach DIN 931, 8.8,Stahl blank – 24x620.

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ