logo

Продажба на Bikon во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bikon со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bikon

1006/130-180

затегнување комплет

1007-210-370

Shrink Disc

1007-260-430

Shrink Disc Model

DOBIKON 1012-030-055

DOBIKON 1012-030-055

1012-055-085

MOUNTING SLEEVE 55 mm f

1012-065-095

ЗАКЛУЧУВАЊЕ DOBIKON

1015.0 - 260 - 325

DOBIKON ,CLAMP HUB ID :260 MM,OD:325 MM W :108 MM

1015.0-110X155

прстен

1015.0-130X180

прстен

1015.1-240-305

CLAMP, HUB 240MM ID; 305MM OD; 108MM W; 80750NM T; 673KN AXIAL LOAD; W/SCREW M16 X 90MM; DIN 912-8.8

1016-40X50

прстен

2006/280-365

затегнување комплет

2006-200-270

Clamping ring

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ