logo

Продажба на Binks во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Binks со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Binks

101-1145

печат

102-1759

43P NEEDLE ASM

102-1766

NIPPLE

102-1780

CHECK VALVE ASM

102-1807

PISTON ROD

102-1808

43PA GUN HEAD

102-2202

GUN BODY (43PA)

107071

Pump,Serial number: 17934 Max work pressure: 18bar

107-1181

CHECK VALVE

114-01108

duse for gun BINKS AA 4000:

140 B

спреј пиштол

183G

pressure tank 40 liters galvanized complete with slow stirrer

20-2369-5

O RING (PACK OF 5)

250636

Spares Parts Kit 880 Fluid Section

250645

Air Motor Overhaul Kit

250647

Air Motor Control Valve Kit

31-396

воздух на моторот

41-10279

потпорен прстен (надвор)

41-10285

стапка од пакување, понизок

41-13831

черупка фиксатор

41-13835

ПАКУВАЊЕ СЕТ

41-13852

Завртете го држачот

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ