logo

Продажба на Bird-X во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bird-X со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bird-X

AD012-240V

Супер BirdXPeller Про 4-канал одвраќање V1 - 240 Volt

PELLER PRO

ULTRASONIC BIRD REPELLENT

Super BirdXPeller PRO TM

bird control device

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ