logo

Продажба на Bishamon во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bishamon со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bishamon

BS-25A

Hydraulic Trolley with capacity of 2500KGS

EZ-4444

Lifting table- Bishamon EZ Loader Self-Leveling Pallet Positioner with option square surface

EZ-BRK

Rotator ring brake to prevent rotation

EZ-CART

Cart portability with 2 swivel and 2 rigid wheels (add 7” to lowered height )

BX-15WB

DOUBLE режа ЛИФТ

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ