logo

Продажба на Bishop Wisecarver. во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bishop Wisecarver. со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bishop Wisecarver.

D269

pellets

PCD105

pellets CDT/500 4.75/1.57 MM

SS-DV-2C

отпорни на корозија игла лежишта, оддалечиме

SS-DV-2E

отпорни на корозија игла лежишта, ексцентричен

W2SSX

отпорни на корозија водич тркала

W4X

Водич за големина на тркалата 4, запечатени

W4SSX

отпорни на корозија водич тркала

UTTRS2

Utilitark железнички

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ