logo

Продажба на Black-Decker во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Black-Decker со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Black-Decker

A7039

Ratchet СЕТ 2

A7094

32 TLG шрафцигер СЕТ

BDJS450I

Додатоци cihazı.ak 12.0V батеријата: 12 V / 19 Ah оловни Излезна моќност (моментален): 450 Ах Излезна моќност (5 sec): 300 Ах Поларитет на LED светилка Воздушна пумпа: 120 psi Приближно Време на полнење: 48 часа сад дизел мотор. <4 литри / 4000 cc Бензин сад мотор. <6,5 L / 6500 cc

CP5050-I42

electric compressor with maximun 6 bar

G950

½ Angle grinder for AF shop

KX4010

Electric Air Dust Blower, Power: 600 Watt Supply: 220 VAC, 50 Hz., Single Phase

PW1700SPL

pressure water spray machine

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ