logo

Продажба на Blade demand во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Blade demand со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Blade demand

BL-1004

L: 99,92 mm. w: 7.8 mm. t: 0,2 мм. (Ножеви на модел 80 машина)

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ