logo

Продажба на Blis во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Blis со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Blis

A05001001366

Миле со завртка / милја Ø50X10 проследен со завртка и двојно прирабница жлебот L = 1440mm

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ