logo

Продажба на Bliss во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bliss со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bliss

“RLB” L:1005 MM T18

Хидраулични тип колнам

“RLG” L:1005 MM T18

хидраулични тип колнам

427754 158

орев

4693+6679+6678+71680+71682

СОБРАНИЕ непослушни менгеме REF.4693 ТИМ Е КОНТАКТ: орев: 6679 + орев: 6678 + SPRING: SCMB

5796

Една актерска прес замаец

203733

BLISS еден ефективен замаец ЗАДЕН КАПАК КРЕВЕТ

71682

Калап за спојување тефлон дигалката навртка

71680

Калап за спојување Џек орев кочница пролет

119457+406691+119456

Притиснете го куплунгот заострените кочница центар група + диск

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ