logo

Продажба на Blue-White во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Blue-White со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Blue-White

AOS115M1LM1

Вискозитет SENSORFLOW F2000 аналоген излез 4-20mA 1-1 / 2 "ПП ТЕЛО МАШКИ ПНП, ТЕКОВИ RANGE 15 до 150

F-30300P

3 "метар ПВЦ тек

F-41000LN-16

МЕРАЧ НА ПРОТОК

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ