logo

Продажба на Bohrbüchsen во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bohrbüchsen со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bohrbüchsen

740+80 HV10

8 дупчење черупка DIN 179 А 60x67 740 + 80 HV10

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ