logo

Продажба на Bomag во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bomag со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bomag

05553867

приклучок за црево

05556050

филтер

05556052

млазницата јазик

05571242

огледала

05571296

огледало пол

05571542

на шофершајбната

05614051

за спојување

05614073

средно вратило

05712909

стартер

05712910

Hubmagnet

05714697

Motorabstellung

05716245

регулатори на напон

05716783

Генератор

05718268

(Kraftstoffilter)

05718416

Fuel filter

05726615

бришач

05751186

индикаторот коло за сопирање

05751187

Мигновен Positionsleuchte

05751350

фарови

05751357

работни светла

05794035

пумпа за вода

05816250

влечење мотор

05821331

домување дното

05901836

Конусни валчести лежишта

05901838

печат

05932124

заклучување

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ