logo

Продажба на Broadcom (Avago Technologies) во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Broadcom (Avago Technologies) со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Broadcom (Avago Technologies)

AFBR-57D7APZ-ELX OBSOLETE

8GBPS SFP OPTICAL TRANSCEIVER

ASSR-1530-005E

RSS MP-Y0194 60 V, 1 A, 0.5 Ohm, SO-8

HDLX-2416

ALPHANUMERİc DİSPLAYS FOUR CHARACTER 5,0 MM SMART 5X7

HEDL-5540#A11

RoHS-компатибилен *

HEDS5701-G

поединечни енкодер 360 пулсира / 5VDC / топчесто лежиште

HEDS-9200-300

CETVEL (линеарни OPTICAL INCREMENAL Кодер модул)

HFBR-1414Z

Fiber Optic Transmitters, Receivers, Transceivers Low Cost Hi Power ST FO Tx-Pb Free

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ