logo

Продажба на Cognex во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Cognex со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Cognex

103869

сет леќа

103872

Кабел со приклучок за IO модул, 5m

105027

I / O Сандаче

185-0265R

Кабел, IO ОДБОР OEM (АД)

340-108355

гас-празнење светилка FA96T 12 / ТБ1 / VHO / 30 / L, RDC продавач # М2-R6-02 (8ft)

800-9012-2R

Кабел, IO ОДБОР OEM (АД)

C3G7-24G-U00,

Проверка 3G7 ВИЗИЈА СЕНЗОР

C4G1-24G-E00

Model 4G1

C4G7-24S-E00

Model 4G7S

CCB-84901-0902-05

Во Глетката Std. I / O модул кабел, 5M (15 ')

CCB-84901-100X-XX

Ethernet кабел

CCB-M8IO-10

In-Sight Micro Trigger/Strobe Cable, 10 m

CFG-8511-000

грабител рамка

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ