logo

Продажба на Honeywell во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Honeywell со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Honeywell

00468600

ISOLATOR,STATIC,FRNT

00486000

SEAL, DIRTY ENVIRONMENT KIT

02000-A-1635

Водоотпорна капа

02000-A-1635 3220-007

Sensepoint weatherproof cap (tox)

04973X013332000L10

спроводливост сензор

04973-X01-333-20-00-L10-000

спроводливост Мобилен

052681000

РЕСИВЕР напојување (TEMP СЕНЗОР CARD)

05277502

PCBA детектор

05404600

RECEIVER POWER SUPPLY TEMP SENSOR TYPE 3 PCBA

05435600

PCBA РАМКА CONTROLLE

05704-A-145

four channel control card 4-20mA input

06603502

SUPPORT, BELT, LOWER

07372902

СОСТОЈБА дефлектор

07626800

MANIFOLD

07629300

SPRING SHUTTER

07631100

НОС парче Воздухот GAP TEMP SNSR

07646800

RING CLOSE геометрија RX

07647000

INSULATOR LWR,LOW CHAMBER, CGR

07654700

Пленарна седница - воздушни завеси

07700800

reed switch

07701400

ISOLATOR,STATIC, BACKING

07765500

РАМКА ПРЕВОЗ 4000 СКЕНЕР

08630800

COMPENSATOR ASSY

08640501

Ролери ПЛОЧА ASSY CABLE страна - 4000 СКЕНЕР

08640502

Ролери ПЛОЧА ASSY BELT страна - 4000 СКЕНЕР

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ