logo

Продажба на Italweber во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Italweber со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

Техничка спецификација:

Italweber online catalog 06_FusibiliNHDIN43620.pdf

производи од марката Italweber

P/N: 0101001, Type: 5x20F std 1A 250V (pack x10)

стаклени осигурувачи

0104005

Fast acting 5x20 F glass fuses 5A (1 piece =10 fuses)

0114004

5x20T std 4А 250V осигурач (пакет од 100 парчиња)

0121900

MINIATURE TIME-DELAY FUSE 5X20MM 10A

0911060

LIGHT BULB BA15d 5W - 30V 16x35

10×38-16A-GG

осигурувач

0101001 (pack x10)

осигурувач

1221002

2A DII E27 500V Fuse (25pcs/pkt)

1221004

4A DII E27 500V Fuse (25pcs/pkt)

1221006

6A DII E27 500V Fuse (25pcs/pkt)

1221010

10A DII E27 500V Fuse (25pcs/pkt)

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ