logo

Продажба на KS TOOLS во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на KS TOOLS со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката KS TOOLS

100510849 / 152.1058

(1 / 2`` INJEKTOR-STEC)

150.1695

Profi electronic stethoscope

150.9510

Стандардна рака riveter, 270mm

151.2180

Innen6kant-L-клуч сет XL, 8-tlg.2-10mm, 3in1, топката на главата

160.0370

chandelle à crémaillère 3T

21 10076693 3/4"

Socket Wrench

300.0114

Лента мерка со клип за заклучување + појас, 5м, 19mm

500.7150

ЕЛЕКТРОНСКИ навртки ЛЕНО СЕТ

500.7150 /ESD 37

Ди прецизен шрафцигер во собата, 37 парчиња.

516.1442

Clé dynamométrique 200 N.m

517.0626

WRENCH,COMB,15 DEG OPEN HD A,#5170626

550.1207

Ledmax светилка S1 143mm

700.1200

Hydraulic Puller Set, 2-3 FOOT

911.0626

3/8 "SUPERLOCK Гарнитура втичници, 26 парчиња

911.0771

TRIPLE SOCKET 171 SET

911.0822

1" SOCKET SET 6 POINT

911.0824

1" SOCKET SET 12 POINT 22 PCS

911.4302

coffret douilles et embouts

966.0018

Non sparking tools Beryllium mplus adjustable spanner,in accordance to DIN3117 form Swedish type design with hanging hole, non sparking anti magnetic

966.0252

Non sparkling beryllium mplus combination spanner set,flank traction profile in accordance to DIN 3113 JAW 15C offset,Ring head 15C offset,Non sparking,anti-magnetic explosion proof,corrosion resistant hardener

966.0616

Non sparking tools beryllium mplus high leverage side cutter 966.0616 in accordance to DIN ISO 5749 with two component handle for different wire types non sparking

966.0751

Non sparking tools beryllium mplus double ring ended spanner set.flank traction profile,in accordance to DIN 838 Ring head 75C offset,non sparking,anti magnetic,explosion proof,corrosion resistant, hardener

966.2471

Non sparking tools beryllium mplus cross cut chisel 25mm in accordance to DIN6451 flat oval form burr free cutting non sparking anti magnetic

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ