logo

Продажба на WAT (Arçelik Elektrikli Motor) во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на WAT (Arçelik Elektrikli Motor) со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката WAT (Arçelik Elektrikli Motor)

Q3E132M4C

електричен мотор

Q2HS 100L4B

мотор

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ