logo

Продажба на boehmer во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на boehmer со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката boehmer

9.004.040.027.00.08

0043140 топката вентил извршување паста MKGV315.740-паста / Бол Клапан / навој DN 40 PN315

DN20 PN400 KHGV400-720 003.2705

топката вентил

ELFV025.040-2

VALVE, BALL: VALVE SIZE DN 40, DESIGN RATING PN 25, BODY MATERIAL SS DIN WN 1.4571, CONNECTION FLANGE RF, SOFTGOODS SEALS PTFE, PORT TYPE FULL BORE, STANDARD DIN 3202 F1, OPERATED LEVER, STYLE 2 WAY, FFT: FOR CMC- ACID REGENERATION PLANT.

ENG V315.716-2

G1 / 2 "- DN16 - PN250 Бол Клапан

FSL V 016.020-2/EDO65/0000/00

DN20PN16 вентил со пневматски побудувачкиот ELOMATIC ED65 F05 VK17 ДА РАБОТА ЗА Уметност D1.103.073 MÝN.PRESSURE 3.5 BAR зашти.

GV 400/500

Exhaust filters

K 80 K 080010 PERB

valve,F K K V O 10 080

MKGV3 0049878

DN32 PN250

P235GH-TC1

MANUAL BALL VALVE

SEAL KIT FOR FSA-V

seal kit for valve: Model FSA-V (Fully welded steel ball valves) Dn 150 A150RF Dn 350 A150RF

063 AB08-46433.00/0002, KMGVZ 002.0271 08/2008

Топката вентил, DN20

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ